Nielen o nás

O nás

O nás

Spoločnosť Averon Trade, s.r.o.  je rozvíjajúca sa, dynamicky pracujúca spoločnosť.

 Svoju činnosť v súčasnej dobe nasmerovala tak, aby sa čo najviac prispôsobila záujmu trhu. V dnešnej dobe sa internetový obchod stal možnosťou nákupu z pohodlia domova, ponúkajúci kľudný, bezstresový nákup. Našou snahou je ponúkať odskúšané, mimoriadne kvalitné, moderne dizajnovo riešené výrobky v dobrých cenových reláciach.  V našej ponuke nájdete najmä výrobky renomovaných poľských firiem FIORE, KNITTEX, STEVEN, ALEKSANDRA. Neskôr máme záujem doplniť sortiment výrobkami firmy REWON.

 Zásadou, ktorou riadi svoj obchod je kvalita a nie kvantita. Spokojnosť zákazníka je v našej práci prvoradý cieľ.  Zákazníkovi sa snažíme poskytnúť čo najviac informácii o nami ponúkaných výrobkoch, aby mal čo najlepšiu predstavu a čo najjednoduchšiu voľbu.

Svet pančúch, pančuchových nohavíc dokáže byť úžasný. Preto neváhajte si ho pozrieť v zlomku, ktorý Vám ponúkame. Skúste vyskúšať a verte, vlastná skúsenosť Vás presvedčí o správnosti  Vašej voľby.

 

Newsletter

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Averon Trade s.r.o., IČO 51151677 výslovný súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Bližšie informácie TU.

×