O našich výrobcoch a dodávateľoch

Pridané: 14.3.2012 14:24:00 Počet zobrazení: 1449

14 Marec 2012

Výber našich výrobcov sme volili veľmi citlivo. Snažili sme sa, aby výrobky, ktoré budeme ponúkať, spĺňali v kvalite požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Podstatným kritériom pre výber výrobcov bol pre nás dodávateľ. Dobrý dodávateľ je jednou zo záruk úspešného fungovanie obchodu. V dnešnej dobe to nebolo ľahké. My sme však našli.Za pestrosť ponuky, rýchle dodávky vďačíme nášmu dodávateľovi - distribútorovi a dovozcovi firme JANEX z Dubnice nad Váhom.  

Jej majiteľka Janka Filová vďaka svojím dlhoročným skúsenostiam v práci s pančuchovým a ponožkovým tovarom, vynikajúcej obchodnej politike, ktorú má,  dokáže rýchlo a flexibilne reagovať na výrobné a produkčné schopnosti výrobcov FIORE, KNITTEX, ALEXANDRA a STEVEN a zabezpečiť dodávky v mimoriadne krátkych časových intervaloch, čo pre nás znamená pravidelný prísun tovaru na sklad.

V našej ponuke nájdete najmä výrobky renomovanej poľskej firmy FIORE. Firma na výrobu pančúch FIORE vznikla v roku 1998 spojením firiem G&K a MADAME CHIC. Obe firmy pôsobili na trhu od roku 1993. Cieľ, ktorý si firma FIORE dala od začiatku svojej existencie, bola výroba vysoko kvalitných výrobkov v primeranej cene. V plne automatizovanej výrobe, elektronický kontrolovanom technologickom procese, v prostredí s profesionálnym prístupom expertov, návrhárov, dizajnérov, technológov a neustále sa obnovujúcom a modernizujúcom strojovom parku sa vyrábajú výrobky najvyššej kvality a moderného vzhľadu. Firma je držiteľom Certifikátu akosti - ISO 9001. Ktorýkoľvek výrobok dokáže osloviť, je len na predstave kupujúcej. FIORE je súhra kvality, aktuálnej módy a príjemného nosenia.

Ďalším výrobcom, ktorého výrobky prezentujeme je firma KNITTEX. Firma KNITEX vznikla v roku 1982, je jednotu z významných producentov pančuchového tovaru v Poľsku. Pozície, ktoré si vybudovala na domácom a zahraničnom trhu sú založené na vysokej kvalite výrobkov, ktorá vychádza z mimoriadne kvalitných prvotných surovín, určených pre výrobu výrobkov značky KNITTEX. Vo svojom výrobnom programe veľmi citlivo a rýchlo reaguje na módne trendy, prispôsobuje sa požiadavkám spotrebiteľa, reaguje kvalitou, aktuálnym dizajnom a farebnosťou. Výrobky firmy KNITTEX získali certifikáty ,,Bezpečné pre človeka,, a ,,Bezpečné pre deti,,.

Našu ponuku dopĺňa aj sortiment firmy ALEKSANDRA. Firma pôsobí na trhu od roku 1993. Je založená a pracuje na rodinnej tradícii. Vysoká kvalita výrobkov je výsledkom použitia najkvalitnejšej priadze, výrobou, ktorá podlieha  neustálej modernizácii  strojového parku, ako aj pravidelnej kontroly kvality v rôznych etapách procesu výroby. Spokojnosť klienta je pre výrobcu prvoradá. Vďaka monitorovaniu trhu dokáže veľmi rýchlo reagovať vo výrobe na požiadavky trhu - použitie materiálov, farieb a nový módny dizajn.

Ponožkový tovar u nás reprezentujú výrobky firmy STEVEN. Firma STEVEN sa dostala do povedomia verejnosti v roku 1995 a veľmi rýchlo si jej výrobky získali priaznivcov nielen na poľskom trhu, ale aj v zahraničí. Výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou, trvalým tvarom, estetickým a moderným vzhľadom. Sú vyrábané modernými technológiami z najkvalitnejších surovín, v špeciálnych úpravách. Vo svojom výrobnom programe sa firma veľmi flexibilne prispôsobuje požiadavkám trhu. 

 V blízkej budúcnosti do našej ponuky budú zaradené výrobky spoločnosti REWON. REWON S.A. sa už niekoľko rokov zaoberá výrobou pančuchového a ponožkového tovaru pre kojencov, deti, mládež, ale aj pre dospelých. Vďaka použitiu najmodernejších pletacích technológii, ich výrobky spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky kladené na výrobcov detských odevov. Dôkazom toho je, že firma získala certifikáty ,,Bezpečné pre kojencov,,, ,,Bezpečné pre dieťa,, a ,,Priaznivé pre človeka,,. Firma REWON S.A. vlastní licenciu na využívanie znaku LYCRA a SANITIZED – na používanie antibakteriálnych a antiseptických prípravkov.

Náš internetový obchod prevádzkujeme vďaka spoločnosti IRISOFT, s.r.o. z Trenčína. Ich program BIZNISWEB ocení každý, kto hľadá vysokú kvalitu za rozumnú cenu.

Za webhosting, doménu a všetky služby s tým spojené, bez ktorých by sme si asi tiež činnosť nevedeli predstaviť vďačíme nášmu poskytovateľovi MEDIAHOST-u z Mútneho.

Newsletter

Prihlásenie

Udeľujem spoločnosti Averon Trade s.r.o., IČO 51151677 výslovný súhlas so spracúvaním osobných údajov získaných prostredníctvom cookies, a to najmä: IP adresa, lokalizačné údaje, informácie o aktivite na webovej stránke a pod. Účelom je personalizovanie reklamy, štatistické a analytické spracovávanie dát. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Bližšie informácie TU.

×